logo.jpg

Clima Contracting luchttechniek

Clima Contracting bvba.

Schranshoevebaan 15
2160 Wommelgem
Tel. 03/425.79.50

Ons team

** Dirk Driesen, Climacontracting ** Dirk Driesen
Zaakvoerder
GSM : 0475/80.25.75
E-mail: Dirk
(dirk@climacontracting.be)
** Lesley_Roelans, Climacontracting ** Lesley Roelans
Boekhouding en personeel
Tel.: 03/425.79.50
E-mail: Lesley
(lesley@climacontracting.be)
** Fred Veraghtert, Climacontracting ** Fred Veraghtert
Werfleider
GSM : 0477/80.80.95
E-mail: Fred
(fred@climacontracting.be)
** Gioia Cavanas, Administratie ** Gioia Cavanas
Administratie
Tel.: 03/425.79.50
E-mail: Gioia
(admin@climacontracting.be)
** Gijs Roels, Werfleider ** Gijs Roels
Werfleider
GSM : 477/25.85.39
E-mail: Gijs
(gijs@climacontracting.be)
** Jasper Roelants, Climacontracting ** Jasper Roelants
Technische ondersteuning en werfvoorbereiding
GSM : 0476/20.44.31
E-mail: Jasper
(jasper@climacontracting.be)
** Foto van Mario Somers, Climacontracting ** Mario Somers
Technieker
** Foto van Arif El Mousati ** Arif El Mousati
Technieker

Contactgegevens

Sollicitaties: lesley@climacontracting.be
E-invoice en boekhouding: boekhouding@climacontracting.be
Offerte aanvragen: offerte@climacontracting.be
Administratie algemeen: admin@climacontracting.be
Algemeen: info@climacontracting.be